Geplaatst op

Samen met SchuldHulpMaatje bieden wij gratis spreekuren voor onze huurders.

We weten dat geldzaken soms lastig kunnen zijn. Daarom willen we huurders op tijd helpen, zodat er geen (huur)schulden ontstaan. Tijdens deze spreekuren beantwoorden onze medewerkers vragen over huur en betalingen en helpt SchuldHulpMaatje bij geldzaken en administratie.

De spreekuren zijn voor alle huurders. Ook als je (nog) geen problemen hebt, ben je welkom voor advies of tips.

De spreekuren vinden plaats op:

·        Maandag 20 oktober, 17 november en 22 december van 12.00 tot 14.00 uur.

De spreekuren worden gehouden op het wijkkantoor van Bo-Ex op de Oranjerivierdreef 20.

Kom gerust langs. Samen zorgen we voor meer overzicht en rust in je geldzaken.

De data voor 2026 maken we op een later moment bekend.

Deel dit nieuws

Overig nieuws

Steenbreker-award voor De Alexandertuin

De Alexandertuin heeft de 'Steenbreker van het jaar 2025' gewonnen! De winnaar werd op donderdag 9 oktober tijdens de Nationale Groendag in Groningen bekend gemaakt.

Utrechts Volkshuisvestelijk Akkoord: Meer sociale huurwoningen door samenwerking

De gemeente Utrecht en zes woningcorporaties (Bo-Ex, Portaal, Woonin, Cazas, SSH en Habion) hebben op 30 september het Utrechts Volkshuisvestelijk Akkoord ondertekend. Hiermee zetten zij samen in op het versneld bouwen van meer sociale huurwoningen, zodat ook mensen met een lager inkomen of in een kwetsbare positie in Utrecht kunnen (blijven) wonen.

40 euro korting op een regenton

Heeft u een groene tuin, een balkon met planten of veel kamerplanten? Dan is het zonde om daar drinkwater voor te gebruiken. Regenwater is gratis en beter voor uw planten. Met een regenton vangt u regenwater op. Dat is goed voor uw tuin én voor het milieu. Het helpt ook tegen wateroverlast. Het regent steeds vaker en harder. Als u regenwater opvangt, raakt het riool minder snel vol. Goed nieuws van de gemeente: inwoners van Utrecht krijgen nu € 40 korting! U koopt zelf een regenton bij een tuincentrum of bouwmarkt die meedoet. Zeg bij de kassa dat u meedoet met de actie van gemeente Utrecht. U krijgt dan direct € 40 korting. U kunt ook online bestellen bij 2 webwinkels. De korting geldt ook als u een regenton voor de buurt koopt. De actie loopt tot eind oktober. Let op: op = op!