Geplaatst op

Bo-Ex heeft twee nieuwe groenbedrijven gekozen voor het onderhoud van het groen. Ons belangrijkste doel is dat het groen in de wijken er goed uitziet en dat de kwaliteit verder omhoog gaat.

Vanaf januari 2026 verzorgen daarom deze twee partijen het groenonderhoud voor Bo-Ex:

  • Donkergroep

  • T&G Terrein en Groenvoorzieningen

Bo-Ex kent beide bedrijven al goed. We hebben veel vertrouwen in deze samenwerking. Samen willen we de kwaliteit en de uitstraling van het buitenterrein verder verbeteren.

Wat merkt u hiervan?
In december gaan de tuinmannen van deze groenbedrijven alvast onze percelen bekijken. Zij brengen alles nauwkeurig in kaart. Daarom kunt u in de wijk al vóór januari nieuwe gezichten of andere busjes zien rondrijden. Zo kunnen de nieuwe groenteams in januari meteen goed van start gaan. En kunt u rekenen op nog betere zorg voor het groen rond uw woning en in uw buurt.

Deel dit nieuws

Overig nieuws

Thuis najaar 2025

In deze editie van de Thuis maakt u kennis met twee van onze sociaal buurtbeheerders, zij zijn de ogen en oren van de wijk. In de rubriek ‘Mijn verhaal’ dit keer een bijzonder en inspirerend interview met Peter, die uit Iran is gevlucht en nu in Utrecht woont. Hij is enorm dankbaar en blij met zijn nieuwe thuis. Soms krijgen we klachten van bewoners binnen. In deze Thuis leggen wij u graag uit wat er met uw klacht gebeurt als u die bij ons meldt. Dit en nog meer interessante en inspirerende verhalen leest u in deze nieuwe Thuis. Veel leesplezier!

Steenbreker-award voor De Alexandertuin

De Alexandertuin heeft de 'Steenbreker van het jaar 2025' gewonnen! De winnaar werd op donderdag 9 oktober tijdens de Nationale Groendag in Groningen bekend gemaakt.